sadsad x
asdasd

Sermaye Piyasası Hukukunda İzahnameden Doğan Sorumluluk

Adalet Yayınları Yazar:Fevzi Fırat Gözüyeşil
Kapak Ciltli
Sayfa Sayısı 368

Ürün Kodu : 9786053009450
90,00 TL

Peşin Fiyatına 3 x 

Ürün Özellikleri

Bu kitabın neşredilmesinde, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Özel Hukuk Anabilim Dalında; Prof. Dr. Rıza Ayhan, Prof. Dr. İhsan Erdoğan, Prof. Dr. Mehmet Özdamar, Prof. Dr. Hayrettin Çağlar ve Doç. Dr. Kürşat Göktürk’ten müteşekkil jüri tarafından, oybirliği ile kabul edilen “Sermaye Piyasası Hukukunda İzahnameden Doğan Sorumluluk” isimli doktora tezi esas alınmıştır. Savunma esnasındaki tez metnine büyük ölçüde sadık kalınmakla birlikte, jüri üyelerinin tespit ve tavsiyeleri dikkate alınarak birtakım değişiklikler yapılmış; çalışma planı tâdil edilmiş, yeni kaynaklar eklenmiş ve baskı ve yazım hataları giderilmeye çalışılmıştır.

Bu kitaptaki harflerin, kelimelerin ve cümlelerin bir eser hâline gelmesinde, şükran borçlu olduğum pek çok kimse var; lâkin her birini anmak, şüphesiz ki akademik teamüllere aykırı olacaktır.

 

Paylaş:
0 Yorum | Yorum Yap
kargoaras.png (4 KB)
Kampanyalar
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)

  • Bu kitabın neşredilmesinde, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Özel Hukuk Anabilim Dalında; Prof. Dr. Rıza Ayhan, Prof. Dr. İhsan Erdoğan, Prof. Dr. Mehmet Özdamar, Prof. Dr. Hayrettin Çağlar ve Doç. Dr. Kürşat Göktürk’ten müteşekkil jüri tarafından, oybirliği ile kabul edilen “Sermaye Piyasası Hukukunda İzahnameden Doğan Sorumluluk” isimli doktora tezi esas alınmıştır. Savunma esnasındaki tez metnine büyük ölçüde sadık kalınmakla birlikte, jüri üyelerinin tespit ve tavsiyeleri dikkate alınarak birtakım değişiklikler yapılmış; çalışma planı tâdil edilmiş, yeni kaynaklar eklenmiş ve baskı ve yazım hataları giderilmeye çalışılmıştır.

    Bu kitaptaki harflerin, kelimelerin ve cümlelerin bir eser hâline gelmesinde, şükran borçlu olduğum pek çok kimse var; lâkin her birini anmak, şüphesiz ki akademik teamüllere aykırı olacaktır.

     

Kategorideki Diğer Ürünler


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.