sadsad x
asdasd
X
Enaktif uygulaması ile tanış
İlk 3 Siparişinde
Kargo Ücreti Ödeme

İyi Anne ve Korkutucu Düşünceler


%20 indirimli
45,00 TL
36,00 TL
Barkod / ISBN9786257406277
Marka Sola Unitas
Yazar Karen Kleiman
Kapak Ciltsiz
Sayfa Sayısı 160
Kazandıran Kampanyalar
 • Ürün Bilgileri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)

 • Bebeğimle bağ kurduğumu hissetmiyorum. Bebeğimin neye ihtiyacı olduğunu anlayamıyorum.

  İkinci kez hamile kalarak çocuğumla vaktimizden mi çaldım? Anne olmak gerçekten çok zor. Böyle düşünmemeliyim! Neden diğerleri gibi olamıyorum? Neden sürekli endişeliyim? Bunları düşündüğüm için kötü bir anne miyim?

  Kötü bir anne değilsiniz. Annelerin %91’inin aklından korkutucu, endişe verici ve yüz kızartıcı düşünceler geçer. Ne var ki bunların büyük bir çoğunluğunu yüreğimizin derinliklerine gömeriz. Öyle olunca biz anneler utancımızdan yerin dibine geçerek kendimizi daha kötü hissederiz fakat size iyi bir haberim var: Kötü hisler artık tarihe karışacak! Gelin toplumdaki tabuları yıkarak korkutucu düşüncelerimizin aslında hiç de öyle olmadığını birlikte keşfedelim!

  Annelikle ilgili toplumdaki tabulara vurgu yapılan 50 karikatürle annelik ve kadın olgusunun incelendiği ‘İyi Anne ve Korkutucu Düşünceler’ kitabı; annelerin, eşlerin veya aile üyelerinin duygularını anlamlandırabileceği, korkularını dile getirebileceği ve daha iyi hissetmenin yollarını bulabileceği faydalı bir kaynaktır.

  Bu kitap şunları bilmeme yardımcı oluyor: Mücadelemde yalnız değilim, düşüncelerim ve hislerim normal; deli değilim, hâlâ iyi bir anneyim.

Kategorideki Diğer Ürünler


Kategoride Çok Satanlar
1
32,00 TL
24,00 TL
32,00 TL
24,00 TL

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.