sadsad x
asdasd

Hakkımızda


Biz Kimiz?


        Eğitim sektörünün öncü markalarından Sınav Eğitim Kurumları’nın 35 yıllık alt yapı ve tecrübesiyle ortaya çıkan www.enaktif.com, Türkiye’de ki e-ticaret kitap satış sektörünü daha iyi bir yere taşımak ve müşteri memnuniyetini arttırmak için kurulmuştur. 2016 yılında sektöre kitap aktif ismi ile giriş yaptığımızda amacımız sadece kendi markamıza ait ders kitaplarını satmakdı. Ancak müşterilerimizden gelen olumlu yorumlar ve artan ihtiyaçlar doğrultusunda kısa sürede ürün çeşitliliğimizi hızla artırarak tüm ders kitaplarına sitemiz de yer verdik.

      Zamanla yüz binlerce müşteriye ulaşmanın gururunu yaşarken her geçen gün ürün çeşitliliğimiz ve hizmet kalitemizde artmaya devam etti. 2021 yılına geldiğimizde artık kitap dışında diğer ürünlerde de sizlere kaliteli hizmet sunmaya hazırdık. Bu nedenle 2021 Şubat ayından itibaren marka ismimizi enaktif.com olarak güncelledik.enaktif.com Güvenilir mi?

     enaktif.com 2016 yılında kitapaktif.com olarak kurulmuş ve 2021 yılından itibaren enaktif ismi ile yoluna devam etmektedir. 4 yıl süren kitapaktif.com serüveninde yüz binlerce siparişi sizlere ulaştırmanın gururunu yaşadık. Daima müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ettik ve etmeye de devam ediyoruz.      

     Firmamız Sınav Eğitim Kurumları'nın bir oluşumudur. Alışveriş öncesinde, anında ve sonrasında kesinlikle gerekli tüm güvenlik tedbirleri alınmıştır. Gönül rahatlığı ile siparişlerinizi verip alışveriş keyfini sürebilirsiniz.

Herhangi Bir Sorun Yaşadığımda Size Nasıl Ulaşabilirim?

0850 304 72 56 no’lu kurumsal müşteri hizmetleri numaramızdan, bilgi@enaktif.com müşteri hizmetleri mail adresimizden ve mesai saatleri dışında da bize instagram/enaktif hesabımızdan her saat ulaşabilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz...
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.