sadsad x
asdasd

DUYURU!

2016 yılından bugüne Kitap Aktif olarak sürdürdüğümüz hizmetleri bugünden itibaren En Aktif ismi ile sürdürmeye devam ediyoruz.

Marka değişikliği ile sizlere daha geniş ürün yelpazesi sunmaya hazırlanıyoruz.

Üyelikleriniz ve üyeliğe ait sipariş, puan, hediye çeki vb. tüm bilgileriniz yeni sitemiz üzerinden kullanıma devam etmektedir.

Sıralama seçin
Toplam 61 ürün görüntüleniyor.

5. SINIF AKILLI DEFTER

Akıllı defterler, çocukların derslerde gördüğü bütün konuları, konularla ilgili soruları ve çözümleri içinde barındıran defter çeşididir. Akıllı defterler okulda hem öğretmenlerin hem de öğrencilerin eğitim hayatlarını kolaylaştırır. Her ders için ayrı akıllı defter bulabilirsiniz.

AKILLI DEFTERLERİN AVANTAJLARI

Akıllı defterler, okulda hem öğretmen hem öğrenciler için bir sürü kolaylık sağlamaktadır. Öğrenciler ders dinlerken bir yandan not tutmak bir yanda da dinlemeye odaklanmaları zor olmaktadır. Dikkatleri dağılabilir, eksik not tutabilirler ya da konuyu kaçırabilirler. Öğretmenlerde konu anlatırken bütün sınıfı beklemek zorunda olurlar ve dersin akışının yavaşlamasına neden olabilir. Akıllı defterler bu konuda kolaylık sağlamaktadır. Konular defterde yazılı halde olduğu için hem öğrencilere hem de öğretmen için sadece konu anlatma ve anlamayı amaçlar. Konulardan sonra sırada soru çözümleri vardır. Akıllı defterler içerik olarak konularla ilgili soruları da barındırır. Çocuklar derste hem soruyu yazmak hem de çözmekle uğraşmaz direk soru çözümüne odaklanır ve dikkatlerini dağıtmamış olurlar. Öğretmenler de akıllı defterler sayesinde derslerde bol bol soru çözümü yapabilirler. Akıllı defterlerin, evde de veliler için büyük kolaylıkları vardır. Çocuklar okulda eksik not tutabilir ya da kaçırdığı yerler olabilir, akıllı defterler çocukların konuyla ilgili öğrenmeleri gereken her şeyi içinde barındırırlar. Hem konu anlatımı hem soru ve çözümleri ile öğrenciler evde de konulardan eksik kaldığı yerleri tamamlayabilirler.

AKILLI DEFTERLER ÇEŞİTLERİ

5. sınıf dersleri olan, Türkçe, Matematik, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Fen bilgisi, Sosyal Bilgiler ve İngilizce dersleri için ayrı ayrı akıllı defterler bulunmaktadır. Derslerin içeriklerine göre akıllı defterler de farklılık göstermektedir. Akıllı defterlerin, uygun müfredat ve MEB uyumlu olmasına dikkat ediniz. İçerisinde ki soruların yeni nesil kazanım soruları olması önemlidir.

AKILLI DEFTERLERİN ÖZELLİKLERİ

Akıllı defter içerik olarak çocukların ihtiyacı olan bütün bilgileri defterin içinde barındırır. Konuyla ilgili sorular, çözümler ve etkinlikler bulunur. Çocukların not alabilmesi için boş alanlar da vardır. Tek defterde konuyla ilgili her şeyi bulabilirsiniz. Hem kitap hem defter taşımanıza gerek kalmaz. Çantanız daha hafif olur.

Devamını Gör
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.