sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
Toplam 733 ürün görüntüleniyor.

11. SINIF

11. sınıfa geçen öğrenciler üniversite sınavının ikinci oturumu olan AYT nin konularını görmeye başlarlar. 9 ve 10. sınıf temelini sağlam bir şekilde aldıktan sonra bu dönemde kendi alan derslerine yoğunlaşırlar. Üniversite sınavına düzenli ve disiplinli bir çalışma yapmaya başlamaları gerekir.

11. SINIF KAYNAK KİTAPLAR

Kaynak kitap alırken yaptığınız alan seçimine uygun kitaplar almalısınız. Eşit ağırlık seçen öğrenciler konu anlatımı kitap seçerken görsellerle pekiştirilmiş olan kştapları seçmeleri konuların akılda kalıcı olmasını sağlar. Sınava uygun konuların üzerinde durulmuş olan, öğrencinin dikkatini çekmeyi başaran konu anlatımlı kitapları seçmek yararlı olacaktır. Örnek soru çözümleriyle konu ve soru mantığını anlamanıza yardımcı olacaktır. Kitapları seçerken mantık - muhakeme yeteneğinizi geliştirecek kitaplar olmasınada dikkat etmelisiniz. Sayısal ağırlıklı dersleri olanlar için ise, konuyu kısa özetli anlatması ve örnek sorularda soru çözüm tekniğinin farklı yollarını göstermesine dikkat edilmelidir.

11. SINIF KONU ÇALIŞMA KİTAPLARI

Konu anlatımlı kitap seçerken uygun müfredat, güncel baskı olmasına dikkat ediniz. Konuları özet şeklinde anlatmalı, ağır bir anlatım dili olmamalıdır. Örnek soru çözümleri olması konuyu pekiştirmenizi sağlayacaktır. 11. sınıf öğrencisinin konu anlatımlı kitapları alanına göre değişiklik göstermektedir. Sayısal, sözel, eşit ağırlık ya da dil bölümü öğrencilerinin farklı konu anlatımlı kitaplara ihtiyacı vardır. Enaktif.com sitemizde dilediğiniz konu anlatımlı kitapları dilerseniz set halinde dilerseniz de ayrı ayrı bulabilirsiniz. Bütçenize uygun konu anlatımlı kitapları kolay filtreleme yöntemiyle kolayca bulabilir, hemen sipariş verebilirsiniz. Hızlı kargomuz sayesinde vakit kaybetmeden çocuğunuz kitaplarına kavuşabilir. Ödemenizi ister taksit isterseniz de, kapıda ödemeyle alabilirsiniz.

11. SINIF TEST KİTAPLARI

Konuyu anladıktan sonra sırada test kitapları vardır. Birçok soru tipini tanımak sizin yararınıza olcaktır. Konulara göre farklı soru tiprlerini tanımak sınavlarda daha kolay soruları çözmenizi sağlar. Seviyenize göre test kitapları almanız soruları çözdükçe motivasyonunuzu arttıracaktır. Kolaydan zora doğru olan kaynaklardan başlamalısınız. Örnek soru çözümleri olan soru mantığını anlamanızı ve pratik kazanmanızı sağlar. Enaktif.com sitemizde dilediğiniz test kitaplarını dilerseniz set halinde dilerseniz de ayrı ayrı bulabilirsiniz. Bütçenize uygun kitapları kolay filtreleme yöntemiyle kolayca bulabilir, hemen sipariş verebilirsiniz. Hızlı kargomuz sayesinde vakit kaybetmeden çocuğunuz kitaplarına kavuşabilir. Ödemenizi ister taksit isterseniz de, kapıda ödemeyle alabilirsiniz.

11. SINIF DENEMELER

11. Sınıfta deneme çözmeye başlamak seneye gireceğiniz büyük sınavda size büyük fayda sağlamış olacaktır. Konulara göre deneme tercih ederseniz eksiklerinizi görmüş olursanız. Karışık denemeleri çözdüğünüzde bütün bir yılın ölçümünü yapabilirsiniz. Denemeyi süreli çözmek gireceğiniz sınavda ve okul sınavlarında da zaman sıkıntısını aşmanızı sağlayacaktır. Seviyenize göre denemeleri belirleyip çözmeniz gerekir. Sitemizde dilediğiniz 11. sınıf denemelerini  dilerseniz set halinde dilerseniz de ayrı ayrı bulabilirsiniz. Bütçenize uygun kitapları kolay filtreleme yöntemiyle kolayca bulabilir, hemen sipariş verebilirsiniz. Hızlı kargomuz sayesinde vakit kaybetmeden deneme çözmeye başlayabilirsiniz.

Devamını Gör
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.